איך לבחור ייצרן חלונות ודלתות?

לא משנה אם אתם מחליפים חלון קיים, משפצים את הבית, או בונים בית חדש, עליכם לבחור ייצרן חלונות אלומיניום מקצועי ובעל ניסיון מוכח בתחום.

בענף ייצור והתקנת חלונות ודלתות אלומיניום קיימים מאות בעלי מקצוע, איכות החלונות והדלתות תלויה לא רק במערכות האלומיניום אותן תבחרו אלה במידה רבה מאוד בייצרן.

ביתנו הוא מבצרנו, אנו משקיעים כספים רבים בכל הנוגע לבניית ביתנו ובכל הקשור לתכולתו, ידוע כי מבחינה כספית ההוצאה השניה הכי גדול בבנית הבית היא מערכות האלומיניום המותקנות בבית ולכן יש לשים דגש רב בכל הנוגע למפתחים המצויים בבית אשר מגנים עלינו מפני איתני הטבע ואיומים אחרים אשר יכולים להגיע מחוצה לו.

לאור כמות היצרנים הגדולה בענף, יצרן מקצועי, אמין, חזק כלכלית, ובעל ותק רב יחסוך לכם הוצאות רבות בעתיד באם מדובר בייצור לא מדויק על פי מפרטי החלון או בביצוע התקנת ואיטום החלונות שלא כראוי. יצרן מקצועי אמין ובעל ותק יעניק לכם שקט ושלווה בכל הנוגע לחלונות ודלתות האלומיניום אשר בביתכם.

יצרן מקצועי יוכל לתת מענה לכל בעיה אשר יכולה לנבוע ממיקום בעיתי של חלון או דלת, הפעלתו, תחזוקתו והמלצה על מגוון חידושים הקיימים בשוק.

אנו מבטיחים להפנות אתכם למספר יצרנים אשר עובדים עם מערכות ALUG שנים רבות ובעלי שם בתחום האלומיניום. יצרנים אלו הינם ברמה מקצועית גבוהה, מקבלים מידע והדרכות תקופתיות ומעודכנים בכל המוצרים החדשים אשר יוצאים אל השוק.

אנו ממליצים לבקש מהיצרן בו תבחרו לראות את תיק העבודות שאותן ביצע ואפילו לדבר עם לקוחות קודמים. בכל אופן בחירת היצרן נעשית על ידיכם, באחריותכם, ועל פי הסטנדרטים אשר יתאימו לדרישותיכם.