חלון אלומיניום? עץ? או בכלל ברזל?

יתרונותיהם של מערכות אלומיניום כגון מערכות חלונות או דלתות אשר מיוצרים מפרופילי אלומיניום עולים בהרבה על תחליפים המיוצרים מעץ או ברזל. חלונות העשויים ברזל הנם בעלי נטיה גדולה לפתח חלודה והנם בעלי רמות אטימה ואקוסטיקה נמוכות מאוד, בחלונות העץ רמות האטימה והאקוסטיקה גם הם נמוכות ואליהם מצטרף בלאי גדול מאוד.

האלומיניום הינו מתכת יוצאת דופן בתכונותיה. צפיפותו היא רק כשליש מצפיפות המתכת ברזל ולכן קלת משקל, האלומיניום הינה מתכת נוחהמאוד לעיבוד וכן בעלת עמידות גבוה במיוחד כנגד קורוזיה (בדומה לחלודה בברזל).

היתרונות העיקרים אשר נובעים משימוש בפרופילי אלומיניום בתעשיית החלונות והדלתות הינם עמידות גבוהה מאוד, אטימות ובידוד אקוסטי מרבי אשר נותנים מכלול מרכיביו כגון גומיות מברשות ואטמים שונים, אלו מונעים בצורה הטובה ביותר כניסה של רוח ומים ומעניקים לחלון אורך חיים ארוך במיוחד.

 

כן יש להדגיש את תהליכים ציפוי פרופילי האלומיניום בשכבת צבע או אילגון אשר מעניקים לפרופיל האלומיניום עמידות וחוזק לאורך זמן גדול במיוחד ללא כל שינוי בפני השטח של החלון. מסיבה זו ציפוי מערכות האלומיניום נשאר עמיד לאורך זמן רב יותר, אינו דוהה, ואינו מתקלף.

בנוסף היכולת ליצור מגוון רחב של דוגמאות שונות בפרופילי האלומיניום או לחילופין מגוון רחב של מערכות אלומיניום בעיצובים שונים, לרבות: קלאסי, בלגי כפרי, מודרני וכדומה אשר יכולים להקנות לביתכם מגוון רחב של סגנונות עיצובים כאשר כל התכונות החשובות של עמידות איטום ובידוד נשמרות.

כמו כן, הביטחון הנוסף אשר מתקבל משימוש בפרופילי אלומיניום ומנגנוני הגנה מתקדמים אשר מותקנים בו כגון סוגים שונים של נעילות וכלה בתריסי גלילה אשר מונעים גישה מוחלטת לחלון הבית ותורמת לביטחון מפני גורמים לא רצויים.

חשוב לציין כי לנושא חלונות מברזל כגון הדגם הנפוץ ביותר "בלגי ברזל" קיים תחליף 100% העשוי מפרופילי אלומיניום ונראה בדיוק כגון מערכת הברזל ניתן למצוא תחליף זה במערכות ה WINNERTECH שלנו.